Ügyfélszolgálat: (88) 411-141
Hibabejelentés (24 órás ügyelet): (88) 425-498
Akadálymentesített változatVáltás magyar nyelvreSwitch to englishAuf deutsch

Villanyszerelő veszprémi telephelyre

A BAKONYKARSZT Zrt.
veszprémi telephelyére
Villanyszerelő
munkakörbe, munkatársat keres azonnali munkakezdéssel

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • • törpe-, kis-, középfeszültségű villamos hálózatokon történő munkavégzés;
  • • távközlési, adatátviteli hálózatokon történő munkavégzés;
  • • folyamatirányító rendszerek kezelése, paraméterezése, hibakeresés, javítás;
  • • a szolgáltatás folytonosságának biztosítása;
  • • a vízmű üzemeltetésébe tartozó telepek és átemelők erősáramú berendezéseinek karbantartása, hibáinak javítása;
  • • méréstechnikai berendezések folyamatos üzemeltetése, karbantartása
  • • a munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások, valamint, a Társaságnál érvényben lévő házirend és belső szabályzatok betartása.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
  • • villanyszerelő, vagy elektronikai technikus szakképesítés;
  • • a 2-3 év munkatapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • • nagyfokú munkabírás, rugalmasság, megbízhatóság, pontosság, precizitás;
  • • kiváló problémamegoldó és önálló munkavégzési képesség, de csapatban is hatékonyan tudjon dolgozni.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör és telephely megjelölésével kizárólag az alábbi e-mail címre várjuk:
Kapcsolattartó
Stadler Emese
stadler.emese@bakonykarszt.hu
Pályázat