Ügyfélszolgálat: (88) 411-141
Hibabejelentés (24 órás ügyelet): (88) 425-498
Akadálymentesített változatVáltás magyar nyelvreSwitch to englishAuf deutsch

Műszaki előadó

A BAKONYKARSZT Zrt.
Veszprémi Székhelyére

munkakörbe, munkatársat keres

Feladatok:
  • - a társaság működési területén az engedélyezési és nyilvántartási feladatok elvégzése,
  • - a társaság működési területén a műszaki egyeztetések elvégzése,
  • - a víziközmű-rendszerek üzemeltetésével kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • - a víziközmű-rendszerek objektumainak nyilvántartásával kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • - a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek elvégzése.

Elvárások:
  • - építőmérnöki vagy környezetmérnöki végzettség;
  • - Excel, Word, PowerPoint, AutoCAD felhasználói szintű ismerete;
  • - nagyfokú munkabírás, rugalmasság, megbízhatóság, pontosság és diszkréció,
  • - kiváló problémamegoldó és önálló munkavégzési készség, de csapatban is hatékonyan tudjon közreműködni.
  • - Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
A pályázatokat 2022. május 30-ig várjuk kizárólag az alábbi e-mail címre:
Kapcsolattartó
Stadler Emese
stadler.emese@bakonykarszt.hu
Pályázat