Ügyfélszolgálat: (88) 411-141
Hibabejelentés (24 órás ügyelet): (88) 425-498
Akadálymentesített változatVáltás magyar nyelvreSwitch to englishAuf deutsch

Hátralékkezelési ügyintéző

A BAKONYKARSZT Zrt.

Központi Telephelyére

munkakörbe, munkatársat keres májusi munkakezdéssel

Feladatok:

  • • a Társaság kintlévőségeinek naprakész figyelése, behajtási intézkedések megtétele;
  • • felhasználói panaszok kezelése telefonon, írásban és személyesen;
  • • részletfizetések, fizetési haladék és egyéb méltányossági kérelmek elbírálása;
  • • kapcsolattartás önkormányzatokkal, hatóságokkal, valamint a Társaság üzemegységeivel;
  • • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek elvégzése;
  • • adatszolgáltatások összeállítása, kimutatások, statisztikák, jelentések készítése.

Elvárások:

  • • középiskolai érettségi bizonyítvány, (közgazdasági szakirányú végzettség előnyt jelent);
  • • Excel, Word felhasználói szintű ismerete;
  • • nagyfokú munkabírás, rugalmasság, megbízhatóság, pontosság és diszkréció,
  • • kiváló problémamegoldó és önálló munkavégzési készség, de csapatban is hatékonyan tudjon közreműködni;
  • • 1-3 év tapasztalat adminisztrációs területen;
  • • rendszerben való gondolkodás képessége.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével 2022. május 18-ig kizárólag a stadler.emese@bakonykarszt.hu e-mail címre várjuk.
Kapcsolattartó
Stadler Emese
stadler.emese@bakonykarszt.hu
Pályázat