Ügyfélszolgálat: (88) 411-141
Hibabejelentés (24 órás ügyelet): (88) 425-498
Akadálymentesített változatVáltás magyar nyelvreSwitch to englishAuf deutsch

Villanyszerelő várpalotai telephelyre

A BAKONYKARSZT Zrt. veszprémi és várpalotai telephelyére ivóvíz- és szennyvízszolgáltatási területre
Villanyszerelő
munkakörbe, munkatársat keres azonnali munkakezdéssel

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
• A társaság saját üzemeltetésű villamos rendszerén történő munkavégzés;
• Közreműködés a vízközmű szolgáltatás zavartalan működésében;
• Állapot megóvó ellenőrzések, karbantartások időszakos elvégzése;
• A villamos és automatizálási rendszeren fellépő meghibásodások szakszerű javítása;
• A társ szakterületek munkájának támogatása;
• Külső szakszervizek, vállalkozások munkájának felügyelete, ellenőrzése;
• A társaságnál érvényben lévő munkabiztonsági, tűz és környezetvédelmi előírások ismerete és alkalmazása;
• Munkaidőn túli, időszakos készenlét vállalása.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
• villanyszerelő szakképesítés;
• minimum 2-3 év munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
• rugalmasság, megbízhatóság, pontosság, precizitás;
• kiváló problémamegoldó és önálló munkavégzési képesség, de csapatban is hatékonyan tudjon dolgozni.

A pályázatokat a telephely megjelöléssel várjuk kizárólag az alábbi e-mail címre: stadler.emese@bakonykarszt.hu

Kapcsolattartó
Stadler Emese
stadler.emese@bakonykarszt.hu
Pályázat